Join the progress. W dniach od 14 do 17 maja 2024 zapraszamy do osobistego udziału w targach OTWorld w Lipsku.

Najważniejsze na świecie targi medycyny ortopedycznej, rehabilitacji, protetyki, ortotyki, obuwia ortopedycznego oraz podologii powracają w tradycyjnej formie. Zapraszamy do osobistego udziału w światowym spotkaniu wiodących producentów, przedstawicieli handlowych oraz firm usługowych, reprezentujących branżę materiałów medycznych z zakresu technologii ortopedycznej, rehabilitacji leczniczej i kompresoterapii.

Targom towarzyszyć będzie tradycyjnie Światowy Kongres Naukowy. To unikalne połączenie światowego kongresu i międzynarodowych targów stanowi dla przedstawicieli przemysłu i świata nauki doskonałą platformę dialogu i wymiany doświadczeń, odkrywania innowacji i nowych koncepcji opieki nad pacjentami, a także osobistego spotkania z kolegami z branży.

Światowy Kongres Naukowy: spotkanie świata nauki i medycyny praktycznej

Światowy Kongres Naukowy stanowi interdyscyplinarne wydarzenie łączące świat nauki i badań ze światem edukacji i medycyny praktycznej. W programie kongresu znajdą się m.in. warsztaty branżowe, dyskusje panelowe oraz międzynarodowe projekty, tzw. „projekty lighthouse”. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. takie tematy jak: „Inteligentne sterowanie i uczenie się w protetyce” oraz „Ukierunkowana reinerwacja mięśni i osteointegracja”. W gronie lekarzy ortopedów, techników ortopedycznych, techników ortopedii obuwia, inżynierów i terapeutów z całego świata omawiane będą najnowsze rozwiązania opieki nad pacjentami.

Kongres odbywa się w języku niemieckim oraz angielskim (tłumaczenie symultaniczne).

Zobacz program

Światowe Targi OTWorld: Innowacyjne rozwiązania dla branży

Zapraszamy do odwiedzenia największego na świecie spotkania producentów dla branży nowoczesnych materiałów medycznych z zakresu technologii ortopedycznej, rehabilitacji leczniczej i kompresoterapii. Oprócz wizyty na stoiskach wystawców mogą Państwo wziąć udział w warsztatach wystawców, branżowych forach, czy w akademii Youth Academy TO, stanowiącej interdyscyplinarne wsparcie dla młodych talentów.

Zobacz program targów OTWorld

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących targów, kongresu lub biletów wstępu, prosimy o kontakt z przedstawicielstwem targów OTWorld w Polsce:

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Magdalena Lafuente
tel.: +48 22 414 4471, 72, 73
e-mail: info@targilipskie.pl