Join the progress. W dniach od 10 do 13 maja 2022 zapraszamy do osobistego udziału w targach OTWorld w Lipsku.

Najważniejsze na świecie targi medycyny ortopedycznej, rehabilitacji, protetyki, ortotyki, obuwia ortopedycznego oraz podologii powracają w tradycyjnej formie. Zapraszamy do osobistego udziału w światowym spotkaniu wiodących producentów, przedstawicieli handlowych oraz firm usługowych, reprezentujących branżę materiałów medycznych z zakresu technologii ortopedycznej, rehabilitacji leczniczej i kompresoterapii.

Targom towarzyszyć będzie tradycyjnie Światowy Kongres Naukowy. To unikalne połączenie światowego kongresu i międzynarodowych targów stanowi dla przedstawicieli przemysłu i świata nauki doskonałą platformę dialogu i wymiany doświadczeń, odkrywania innowacji i nowych koncepcji opieki nad pacjentami, a także osobistego spotkania z kolegami z branży.

OTWorld 2022  
Termin: od 10 maja (wtorek) do 13 maja 2022 (piątek)
Godziny otwarcia: 10 – 12 maja 2022, w godz. 09:00 - 18:00
13 maja 2022, w godz. 09:00 - 16:00
Miejsce: Lipsk, Niemcy
Język:niemiecki i angielski

Światowy Kongres Naukowy: spotkanie świata nauki i medycyny praktycznej

Światowy Kongres Naukowy stanowi interdyscyplinarne wydarzenie łączące świat nauki i badań ze światem edukacji i medycyny praktycznej. W programie kongresu znajdą się m.in. warsztaty branżowe, dyskusje panelowe oraz międzynarodowe projekty, tzw. „projekty lighthouse”. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. takie tematy jak: „Inteligentne sterowanie i uczenie się w protetyce” oraz „Ukierunkowana reinerwacja mięśni i osteointegracja”. W gronie lekarzy ortopedów, techników ortopedycznych, techników ortopedii obuwia, inżynierów i terapeutów z całego świata omawiane będą najnowsze rozwiązania opieki nad pacjentami.

Kongres odbywa się w języku niemieckim oraz angielskim (tłumaczenie symultaniczne).

Zobacz program

CENA  
Bilet jednodniowy na udział w kongresie (zakup on-line)160,00 € *
Bilet na udział we wszystkich dniach kongresu (zakup on-line)475,00 € **

Bilety można zakupić on-line +++(Verlinkung zum Ticketshop als Buttonlink)+++

* udział we wszystkich wydarzeniach kongresu w wybranym dniu, wstęp na targi, dostęp do aplikacji OTWorld oraz do platformy matchmakingowej i funkcji umawiania spotkań (dostęp będzie aktywny już na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy), dostęp do bezpłatnych informacji w bibliotece mediów
** udział we wszystkich wydarzeniach kongresu przez wszystkie dni, wstęp na całe targi, dostęp do aplikacji OTWorld oraz do platformy matchmakingowej i funkcji umawiania spotkań (dostęp będzie aktywny już na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy), dostęp do bezpłatnych informacji w bibliotece mediów oraz dodatkowo dostęp do wszystkich nagrywanych wydarzeń kongresu

Światowe Targi OTWorld: Innowacyjne rozwiązania dla branży

Zapraszamy do odwiedzenia największego na świecie spotkania producentów dla branży nowoczesnych materiałów medycznych z zakresu technologii ortopedycznej, rehabilitacji leczniczej i kompresoterapii. Oprócz wizyty na stoiskach wystawców mogą Państwo wziąć udział w warsztatach wystawców, branżowych forach, czy w akademii Youth Academy TO, stanowiącej interdyscyplinarne wsparcie dla młodych talentów.

Zobacz program targów OTWorld

CENA  
Bilet jednodniowy na targi (zakup on-line)24,00 € *
Bilet na całe targi (zakup on-line)50,00 € *

Bilety można zakupić on-line +++(Verlinkung zum Ticketshop Buttonlink)+++

* udział w warsztatach wystawców, udział w Open Forum (spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny), dostęp do aplikacji OTWorld oraz do platformy matchmakingowej i funkcji umawiania spotkań (dostęp będzie aktywny już na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy), dostęp do bezpłatnych informacji w bibliotece mediów

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących targów, kongresu lub biletów wstępu, prosimy o kontakt z przedstawicielstwem targów OTWorld w Polsce:

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Magdalena Lafuente
tel.: +48 22 414 4471, 72, 73
e-mail: info@targilipskie.pl